Albert Michnáč odchází do Plzně. Velmi jsem se v něm zklamal, je to flink, lituje kouč Prospal
Protože mají Jihočeši po několika týdnech trochu volnější program a fanoušci vzhledem k výsledkové krizi prahli po informacích, přišel klub s offline rozhovorem fanoušků s trenérem Václavem Prospalem. A podle očekávání padlo hodně otázek právě na Michnáče, jehož posazení mnozí vzhledem k dobrému ofenzivnímu příspěvku nechápali. „Albert Michnáč je flink. Je to někdo, kdo vidí hru, umí přihrát, dát gól, ale absolutně nemá zaujetí pro hru, bojí se v soubojích, nechce hrát do obrany, neumí přijmout kritiku. Na svůj věk, kdy nemá v profesionálním hokeji nic odehráno, je to paličák, který si nenechá poradit,“ vysvětlil Prospal svůj pohled na věc pro klubový web. „Vidím v něm ofenzivní potenciál, to bych byl hloupý tohle nepřiznat. Ale není to můj typ hráče a já se v něm velmi zklamal. Proto nehraje. Je to škoda. Když si to uvědomí a začne pracovat úplně jinak, může mít něco před sebou a vyrůst z něj extraligový hokejista,“ dodal budějovický šéf střídačky.

Diskuse k článku