Domácí premiéru odehrají písečtí fotbalisté pod světly
PÍSEK - Do nového ročníku České fotbalové ligy vstoupili fotbalisté FC Písek nejlépe jak mohli. V jihočeském derby zvítězili v Českých Budějovicích s béčkem Dynama 2:0 a připsali si do tabulky první tři body. Na tento výborný začátek budou chtít navázat ve druhém kole i na svém trávníku. V pátek 12. srpna přivítají tým FK Zbuzany, který v prvním kole doma remizoval s týmem Králova Dvora 3:3. Domácí premiéru odehrají Písečtí pod světly, když úvodní hvizd sudího Tomáše Tesaře zazní v 19 hodin.

Diskuse k článku