FOTO A VIDEO: Zlaté medaile a pohár! Mladší žáci HC Vimperk si užili oslavy prvního místa
19. kolo nadstavby (sk. B) Ligy mladších žáků A, neděle 23. března:
HC Vimperk – HC Škoda Plzeň 6:6 (1:1, 4:3, 1:2).
Branky: 7. Sedlecká (T. Hanzal, Vinš), 21. Krůček (Sedlecká), 31. Sedlecká, 31. Seltsam (Hajný, Krivoňák), 34. Hajný (Sedlecká), 51. Krůček (Krivoňák, Seltsam) – 11. Touš (Hrachovec), 27. Stach (Větrovský), 29. Kokoška (Hrachovec), 35. Hrachovec (Větrovský, Touš), 48. Větrovský (Hrachovec), 59. Hrachovec (Stach, Větrovský). Rozhodčí: Bečvář, Dušek. Vyloučení: 1:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Přihlíželo 99 diváků.
Sestava Vimperka: S. Tesař – Š. Sedlecká, A. Venta, A. Krivoňák, P. Mirvald, M. Sitár – M. Předota, T. Hanzal, F. Kraml, D. Vinš, P. Krůček, V. Sedlecký, V. Hanzal, J. Hajný, J. Seltsam.
Sestava Škody Plzeň: M. Brožík (M. Štaigl) – M. Vrba, S. Babjak, A. Zahradník, D. Hájek – A. Touš, V. Větrovský, A. Šlauf, M. Hrachovec, F. Kokoška, F. Větrovský, M. Mochan, Š. Stach.
Komentář trenéra Davida Vinše: „Šestý zápas za devět dnů. Bylo toho dost. První místo jsme měli jisté, a přestože toho bylo až dost, utkání jsme neodehráli špatně. Na hodnocení bude čas. Hodně času. Jen krátce – v létě jsme začali pracovat a něčemu věřit. Nebylo to pouze o práci na ledě, ale i mimo něj. Vytvořila se výborná parta a charakterově jsme měli skvělý tým. Věděli jsme, že můžeme být výborní na ledě pouze tehdy, když bude fungovat vztah trenér – hráč – rodič. A to bylo úžasné. Prostě vítězíme v nadstavbě, a to je úspěch, který dětem i všem okolo nikdo nevezme.“

Diskuse k článku