Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Ochotnický soubor Copánek

    neděle 20.10 10:00 - Písek, KD

    Divadlo pro děti.

  • The Muh Trio - The Art of Jazz Trio

    neděle 20.10 18:00 - Písek, Trojice

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Jihočeské týdeníky a portál Jižní Čechy Teď zdraví čtenáře z Lipna

FRYMBURK - Výroční setkání absolvoval celý tým Jihočeských týdeníků a portálu Jižní Čechy Teď ve Wellness Hotelu Frymburk u Lipenského jezera. Tradiční porada byla letos zpestřena o koupání v bazénu, saunu, squash nebo bowlingový zápas, který skončil 1:1. Někteří kolegové využili masáž krční páteře ztuhlé od celoročního sezení u počítačů, někteří se posílili v posilovně na další úkoly a všichni šli kolem jezera načerpat čerstvý vzduch - čímž nechceme říct, že by v našich redakcích bylo zatuchlo, právě naopak!

 

Bylo to fajn. Došli jsme k závěru, že koncepci novin, které jsou ve svých regionech nejprodávanější, měnit nebudeme, zpravodajský portál, který od spuštění v červenci 2013 zaznamenal více 1,2 milionu návštěv, ještě dál vylepšíme, a čtenáři se mohou těšit na některé nové soutěže a překvapení - která jsme společně vymysleli na Lipně. 

Na společném snímku - zprava nahoře sporťáci Strakonicka a Milevských novin Honza Petráš a Pavel Pubal, webové redaktorky Vendula Bílková a Markéta Snížková, obchodní ředitel Ivo Bukač, redaktor Píseckých postřehů Petr Eliáš, sporťák Postřehů Vašek Kozma, pod ním stojí Sabina Holotová z marketingu a Šárka Kašparová z obchodního oddělení, ještě pod nimi Blanka Pekárková z administrativy Píseckých postřehů, vedle ní sedí Lenka Slámová a stojí grafička Míša Neumannová, obě z obchodního oddělení, následuje Romana Kinclová - administrativní centrum vydavatelství, táborský sporťák Josef Janda, nad ním ředitelka vydavatelství a redaktorka Milevských novin Libuše Kolářová, vedle redaktorka Táborska Lucka Váchová, grafička a sekretářka z Milevska Jitka Bulínová a uprostřed je strakonická enkláva - sekretářka a obchodní zástupkyně Jitka Plechingerová a pod ní stojí obě redaktorky - vlevo Jarka Krejčová a vpravo Pavla Maradová. Chyběli nám grafici Monika Šulistová a Marek Neumann.   

Už jsme zpátky a rozjíždíme se po kraji...

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace