Kdy a kam

  • Žena z Korinta

    pondělí 17.12 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní hru zahraje Divadlo Viola.

  • KPH - Česká mše vánoční

    pondělí 17.12 19:00 - Strakonice, KD

    Tradiční vánoční koncert s Rybovou mší a s pásmem vánočních koled „Splnilo se písmo svaté“. Součástí koncertu je rozsvícení adventního věnce.

Zobrazit všechny události
 

Jindřich Vácha na Hradišti ovládl závod gentlemanů

PÍSEK/HRADIŠTĚ - Autoklub Moravská Třebová v AČR pořádal v Písku na hradišťském motodromu třetí závod šestidílného seriálu mistrovství České republiky, které se letos poprvé jede současně jako poháru AČR v kartingu. Sloučení obou akcí je ku prospěchu věci, na Hradišti se tentokrát sešlo mnohem více jezdců než v posledních sezonách. Ve třinácti třídách se představila více než stovka jezdců, mezi kterými čeřilo vodu i několik dívek.

Radost píseckým příznivcům motokárového sportu udělal Písečák Jindřich Vácha, který suverénním způsobem ovládl třídu KZ2 Gentleman. V některém z příštích čísel Píseckých postřehů se úspěšný jezdec a čerstvý jednačtyřicátník podělí o pár dojmů z právě probíhající sezony.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace