Katovice přidaly do divizní pohádky další kapitolu
Zobrazit galerii
(25)
PŘÍBRAM - Nad očekávání! Tak se divizním fotbalistům Katovic vydařil vstup do nové sezony. Po dvou odehraných zápasech mají na svém kontě čtyři body, přestože hráli dvakrát venku. To, že vítězství ze hřiště plzeňského Petřínu nebylo náhodou, potvrdili v sobotu 13. srpna, kdy přivezli velmi cenný bod z Příbrami. Na stadionu Na Litavce, kde se odehrála nejedna prvoligová bitva, remizovali s místním béčkem 2:2 (1:1). Jihočechy poslal ve 38. minutě do vedení Uher, ale za čtyři minuty srovnal Švestka. A stejně to bylo i ve druhé půli, jen v opačném gardu. Středočechům zařídil vedení v 71. minutě parádní trefou Vokřínek, jenže o tři minuty později srovnal neméně podařeným lobem Kadula. Všichni katovičtí hráči si moc utkání užili a ještě aby ne, dopředu je hnali jako vždy výteční fanoušci.

Diskuse k článku