Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Hypnotizér Jakub Kroulík

  pondělí 17.2 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

  Přednáška.

 • Cestovatelská beseda - Transsibiřská magistrála

  pondělí 17.2 18:00 - Klub pod kinem, Vyšší Brod

  Vyprávění - promítání.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Matka se bála o dítě. Na Milevsko dorazila zásahovka s vyjednavačem

AKTUALIZOVÁNO - 9.6.2019 16:10

PÍSECKO - Hodně akční dohru měl konflikt v rodině v regionu Milevska. V sobotu 8. června před půlnocí oznámila policii žena konflikt s opilým přítelem. Řekla, že počká před domem na příjezd policie, protože má strach.

 

Po příjezdu policistů na místo žena řekla, že její přítel se mezitím v bytě uzamkl i s malým dítětem a vůbec nijak nereaguje. Neotevírá a ona neslyší z bytu žádné zvuky. Řekla, že přítel je velmi opilý a ona má strach o život dítěte.

Na místo policisté povolali vyjednávače i tým zásahové jednotky. Ten nakonec musel provést násilný vstup do bytu, kde zadržel opilého muže. Dítě bylo v pořádku.

Zadrženého muže převezli policisté na protialkoholní záchytnou stanici, pravděpodobně budou následně řešit jeho vykázání. Případ nadále prověřují policisté z obvodního oddělení Milevsko.

Případ bohužel hodně podobný tomu, kdy hlídka z Milevska jela v červnu 2011 na zavolání ženy do Hrazánek, aby ji ochránila před opilým mužem. Cestou na záchytku pak v autě nedaleko Hluboké nad Vltavou zahynuli při střetu s autem řítícím se v protisměru oba policisté i muž, kterého na záchytku převáželi. 

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní 

  Reagovat

   

  Jj to jsou ty práva tatínků, pak si berou jako rukojmí dítě!!Dnes to nejsou otcové, ale nevychovaní opilci a mamánkové :-(...Chudák dítě....

  Vloženo 10.6.2019 15:15:06

  Vaše reakce:

  Zbývá znaků: 1200
   
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Ty brďo. Kde měli takhle akčno?

  Vloženo 9.6.2019 16:06:35

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace