Milevsko nezvládlo klíčové utkání se Strakonicemi
Hokejistům Milevska tak zhořklo pivo, které už na ně čekalo v kabině, protože po utkání následoval vánoční večírek, na kterém si hráči mezi sebou i vyměňovali dárky. Jak ale hned po utkání řekli, raději by si pod stromeček nadělili body.
Vítězství Strakonic, pod kterým je jako trenér podepsán i kouč z Milevska Marek Podrabský, řídili tři tříbodoví útočníci Šebesta, Dlouhý (oba 2+1) a Jiřinec (1+2). Rozdíl mezi oběma kluby se zvýšil na devět bodů. Milevsko je sedmé a zdá se, že bude bojovat po Novém roce hlavně o účast v play off. Soutěž bude pokračovat až o víkendu 8. a 9. ledna příštího roku.
HC Milevsko 1934 – HC Strakonice 3:6
(1:2, 2:1, 0:3). Branky a nahrávky: 18. Březina, 28. Bílek (Pouch, Brož), 35. Hrdel (Březina, Řezáč) – 2. Dlouhý (Hrubý, Tintěra), 14. Šebesta, 23. Dlouhý (Jiřinec, Šebesta), 42. Šebesta (Dlouhý, Jiřinec), 53. Jiřinec (Tintěra, Hrubý), 58. Křenek.
Milevsko: Panec – Hrdel, Růžek, Hastrman, Šedivý, Bednář, Bouška – Bílek, Hamerle, Pechánek, Pouch, Pecka, Škrdleta, Řezáč, Brož, Kadilák, Březina, Přívozník, Suchan.
Strakonice: Vastl – Šafář, Kovář, Hrubý, Koryťák, Cibuzar, Tintěra – Jiřinec, Menšík, Řehoř, Hollar, Šebesta, Dlouhý, Mikeš, Křenek, Švec, Fríd, Dvořák.

Diskuse k článku