Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Noční prohlídka města Vimperk

  středa 17.7 20:00 - Vimperk, sraz na parkovišti u parku (Auto JaMra)

  Noční komentovaná prohlídka s průvodcem.

 • Eliška Kotlínová - Písecké kulturní léto 2019

  středa 17.7 19:00 - Písek, Palackého sady

  Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Mladí herci se představí v Písku v rámci Duhového divadla

PÍSEK – Od středy 30. května do soboty 2. června bude Písek patřit mladým umělcům. Koná se zde již 13. ročník celostátní přehlídky divadelních představení waldorfských škol pod názvem Duhové divadlo. Pořadateli jsou ZŠ Svobodná Písek a W sdružení Písek. Oficiální zahájení se uskuteční ve středu v 10.15 hodin v Divadle Fráni Šrámka.

Umělci v rámci akce vystoupí v Divadle Fráni Šrámka, Divadle Pod čarou, ve velkém sále Kulturního domu a v Kávovém klubu Vykulená Sova. Představí se 18 souborů (379 herců), které odehrají 25 představení různých žánrů – klasické divadelní hry, komedie, pohádky nebo autorská představení.

Profesionálním hostem přehlídky je Squadra sua, od nějž se mohou ve čtvrtek (14.30 – 15.30 hodin) diváci u Kamenného mostu těšit na Bomberos, hasičskou grotesku o třech klaunech. O den později ve stejný čas a na stejném místě uvede grotesku Happy hour. V pátek jsou pro děti na dopoledne připraveny také divadelní workshopy.

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Radka 

  Reagovat

   

  Tohle má alespoň smysl, ne jako Šrámkáč. Apeluji na to, aby město Šrámkův Písek nepodporovalo a přidalo sem. ŠP nemá smysl. Děkuji Radka V.

  Vloženo 30.5.2018 08:21:38

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Šrámkův Písek má alespoň smysl, ne jako tohle. Apeluji na to, aby město ŠP přidalo.

   Vloženo 30.5.2018 20:30:19

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace