Muž odešel z táborské psychiatrie. Nalezli ho v Písku
TÁBOR - V sobotu dopoledne přijali policisté oznámení z táborské nemocnice, že z psychiatrického oddělení odešel jeden pacient. Muž byl sám sobě nebezpečný, proto bylo potřeba ho co nejrychleji vypátrat. Rozjela se velká pátrací akce, do které se kromě policistů z obvodního oddělení v Táboře zapojili také policisté ze Soběslavi, Sezimova Ústí, policejní psovod, dopravní policisté, policista z SKPV, strážníci městské policie a vrtulník letecké policie. Policisté prověřovali okolí nemonice, centrum Tábora, vlakové i autobusové nádraží, okolí Jordánu a další místa, vše s negativním výsledkem. Protože měli informaci, že má muž příbuzné na Písecku, přizvali ke spolupráci rovněž kolegy z obvodního oddělení Protivín a Písek. Ti nakonec byli úspěšní, když se jim ve večerních hodinách podařilo muže vypátrat u jeho příbuzné v Písku.
Policisté na místo přivolali zdravotnickou záchranou službu, která muže odvezla v pořádku zpět do nemonice.

Diskuse k článku