Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Tvůrčí dílna: Korálkové podložky

  Čtvrtek 17.10 17:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

 • Léčivé divadlo Gabriely Filippi

  Čtvrtek 17.10 19:00 - Strakonice, Sál MěKS

Zobrazit všechny události
 

Opilec v Milevsku narazil do žulového balvanu

MILEVSKO - V neděli 3. září kolem sedmé hodiny ráno si další z opilců dokazoval, jak pro něj není nějaká ta kapka alkoholu překážkou v usednutí za volant. I Když o kapce asi těžko mluvit.

 

Krátce před sedmou hodinou ráno usedl další z nepoučitelných opilců za volant a vydal se na silnici. Mladík (1990) usedl za volant osobního automobilu značky Audi a vyrazil ulicemi Milevska. Ale svoje schopnosti náležitě přecenil. Na přímém úseku v centru města nezvládl řízení, vyjel mimo komunikaci a narazil do žulového kamene. Milevští policisté u něj provedli dechovou zkoušku a bylo jasno. Řidič nadýchal přes dvě promile alkoholu. Další odborné měření i lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu odmítl. Případ dále řeší dopravní policisté, kteří muži na místě zadrželi řidičský průkaz. 

Diskuse k článku - 3 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Já čekám, kdy se takový jouja trefí do té bedny od brambor nebo lavičky u té tolik vychvalované zastávky autobusu u kláštera. Se divím, že to tam vůbec cajti povolili umístit.

  Vloženo 4.9.2017 15:00:52

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Cajti nic nepovolují, musíte se obrátit na městský úřad.

   Vloženo 4.9.2017 20:58:04

 • MUDr. Nešpor 

  Reagovat

   

  V Milevsku se chlastá extraliga, mělo by se to uveřejňovat na sportovních stránkách. Zápas s Vizovicemi by šel na ČT Sport.

  Vloženo 4.9.2017 14:51:14

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace