Pingpongové legendy prověří divizní Osek
Celek ze Strakonicka, v kterém nastupují i hráči z Písecka, má z postupu radost a tuto historickou událost se rozhodl řádně oslavit. Ještě však, než hráči zasednou k prostřenému stolu, čeká je definitivně poslední zápas sezony, na který pilně trénují.
O radost se s Oseckými přijedou podělit pingpongové legendy Milan Orlowski a Jindřich Panský. Ve čtvrtek 20. března od 17 hodin se v tělocvičně ZŠ Radomyšl odehraje přátelské utkání, v kterém každý z nominovaných domácích nedá legendám nic zadarmo a bude chtít uhrát co nejlepší výsledek.
Internacionálové, jak je jejich zvykem, nebudou chtít prohrát ani set, takže se dají očekávat zajímavé boje. Po jejich skončení předvedou něco ze své exhibice, s kterou sjezdili celý svět.
Takže příznivci kvalitního stolního tenisu, kteří jsou do Radomyšle srdečně zváni, se mají na co těšit!

Diskuse k článku