Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Od Trosek na Hruboskalsko

    středa 26.2 16:30 - Městská knihovna Jindřichův Hradec

    Beseda.

  • Toulky za poznáním - Antarktida II.

    středa 26.2 18:00 - Dům kultury Milevsko

Zobrazit všechny události
 

Rostislav Grossmann: Chceme vyhrát s každým

Čimelice po zbytek sezony povede zkušený Rostislav Grossmann, který na podzim skončil u třetiligového Písku. Trenér se zahraničními zkušenostmi se s vedením Sika domluvil na působení pouze v jarní části, kdy se ho pokusí dostat co nejdále od sestupových příček. Jak bude vypadat příprava Čimelic i to, proč nezůstal v FC Písek, prozradil nejúspěšnější trenér ligové devatenáctky v rozhovoru.

Jak probíhalo jednání s Čimelicemi o vašem angažmá?

My jsme s Janem Růžičkou stále v kontaktu od doby, kdy jsme spolu trénovali. Dostal jsem nabídku prakticky hned potom, co jsem skončil v Písku. V tu chvíli jsem si potřeboval odpočinout a nechtěl jsem nabídku řešit ukvapeně. Chybělo pár zápasů do zimní přestávky, Honza to dotrénoval a dotrénoval to velmi dobře.

Jak bude vypadat zimní příprava Čimelic?

Přípravu začneme prvním tréninkem ve středu 30. ledna. Ze začátku budeme trénovat třikrát v týdnu a postupem času dvakrát. Máme naplánováno asi šest přátelských zápasů. Chceme trénovat hlavně na písecké umělce, protože v Čimelicích jsou samozřejmě podmínky omezené. Plán přípravných utkání jsem převzal jako hotovou věc, ještě je jeden volný termín, na který hledáme soupeře. Žádný soustředění dělat nebudeme, na Kanárské ostrovy se nechystáme. Asi využijeme i malou umělou trávu na Masaryčce. Modely přípravy v Čimelicích jsou stabilní. Hned první zápas hrajeme s píseckou devatenáctkou. Jak se povedla příprava, ukáže až mistrovská sezona.

Celý rozhovor s novým trenérem Čimelic Rostislavem Grossmannem najdete v aktuálním vydání Píseckých postřehů.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace