Pumptrack ve Strakonicích má za sebou částečnou opravu. Trať zatím není možné používat
STRAKONICE - Město Strakonice provedlo částečnou opravu pumptrackové dráhy, která zahrnovala odplevelení tratí, navýšení obloukových zatáček a skoků, modelaci terénu, ale především vybudování pomocných štěrkových vsaků. Práce však nejsou ještě zcela dokončeny. Trať potřebuje proschnout a následně projde závěrečným zhutněním a finální úpravou povrchu.
V této fázi je naprosto nezbytné, aby bikeři respektovali zákaz vstupu na pumptrack. Pokud by nyní došlo k jeho používání, veškerá provedená úprava by byla znehodnocena a město by muselo vynaložit další peníze na její opravu. U vstupu do pumptracku je umístěn kamerový systém, který prostor monitoruje. Pokud dojde k porušení zákazu, město bude situaci řešit, včetně případného postihu těch, kteří by opravenou trať zničili ještě před jejím dokončením. Město tak prosí všechny jezdce o trpělivost. Jakmile bude pumptrack připraven k bezpečnému používání, vydá oficiální oznámení.

Diskuse k článku