Starší žáci HC Vimperk se vrátili do hry
HC Střelci Jindřichův Hradec – HC Vimperk 4:13 (1:4, 1:2, 2:7.)
Branky: Sedláček 5, Rod 3, Vinš 2, Šmíd, Machovec, Stohr.
Asistence: Rod, Vinš a Stohr 3, Drabeš 2, Vondrášek, Sedláček.
Sestava: Jeřábek, Zeman, Drabeš, Šmíd, Žampachová, Rod, Vinš, Sedláček, Machovec, Vondrášek, Stohr.
David Vinš, trenér: „Zápas v Jindřichově Hradci se hodnotí těžko, protože sestavy na obou stranách nebyly ideální. Posledních deset dní jsme kvůli covidu trénovali v šesti až sedmi hráčích. Na zápas jsme odcestovali v devíti lidech a z mladších žáků za nás nastoupil Honzík Stohr, abychom vůbec dali dohromady dva útoky. Domácí předvedli bojovný výkon, dobře bruslili. Velmi nás podržel brankář a také jsme měli více štěstí v koncovce. Tento týden nás veliký posun v počtu vrácených lidí do sestavy nečeká. Nezbývá nám nic jiného než se s tím poprat a o víkendu potrápit Český Krumlov.“
Další utkání čeká starší žáky HC Vimperk v sobotu 4. prosince, kdy přivítají na svém ledě Český Krumlov.

Diskuse k článku