Starší žáci HC Vimperk se vrátili do hry - Jižní Čechy Teď!
1. 12. 2021 9:03

Starší žáci HC Vimperk se vrátili do hry

JINDŘICHŮV HRADEC – Minulý souboj s Třemošnou si museli odložit, protože několik hráčů skončilo v karanténě nebo izolaci, ale tentokrát už na led vyjeli. Starší žáci HC Vimperk se poslední listopadovou neděli představili v Jindřichově Hradci, a přestože nenastoupili v optimálním složení, ostatně i jako jejich soupeř, tak si v mistrovském utkání číslo deset připsali jednoznačné vítězství o devět branek.




HC Střelci Jindřichův Hradec – HC Vimperk 4:13 (1:4, 1:2, 2:7.)

Branky: Sedláček 5, Rod 3, Vinš 2, Šmíd, Machovec, Stohr.

Asistence: Rod, Vinš a Stohr 3, Drabeš 2, Vondrášek, Sedláček.

Sestava: Jeřábek, Zeman, Drabeš, Šmíd, Žampachová, Rod, Vinš, Sedláček, Machovec, Vondrášek, Stohr.

David Vinš, trenér: „Zápas v Jindřichově Hradci se hodnotí těžko, protože sestavy na obou stranách nebyly ideální. Posledních deset dní jsme kvůli covidu trénovali v šesti až sedmi hráčích. Na zápas jsme odcestovali v devíti lidech a z mladších žáků za nás nastoupil Honzík Stohr, abychom vůbec dali dohromady dva útoky. Domácí předvedli bojovný výkon, dobře bruslili. Velmi nás podržel brankář a také jsme měli více štěstí v koncovce. Tento týden nás veliký posun v počtu vrácených lidí do sestavy nečeká. Nezbývá nám nic jiného než se s tím poprat a o víkendu potrápit Český Krumlov.“

Další utkání čeká starší žáky HC Vimperk v sobotu 4. prosince, kdy přivítají na svém ledě Český Krumlov.

Jan Petráš

Diskuse k článku

Pro přidávání komentářů je nutné se přihlásit / registrovat.