Stolní tenisté Elektrostavu se naladili zpátky na vítěznou notu
Zobrazit galerii
(23)
STRAKONICE - Minule si připsali první porážku v letošní sezoně, když se vrátili s nepořízenou ze stolů čtvrtých Bohnic, ale ta na nich žádné následky nezanechala. Stolní tenisté strakonického Elektrostavu byli hned o dalším herním víkendu stoprocentní. V sobotu 12. února si bez problémů za 80 minut poradili s oslabenými Hořovicemi a druhý den zdolali nepříjemné Lochovice. Strakoničtí mají před druhým Šanovem osmibodový náskok, jejich hlavní pronásledovatel ovšem má ještě jeden zápas k dobru.
• 19. kolo, sobota 12. února:
TJ ČZ Strakonice Elektrostav – TJ Sokol Hořovice10:2.
Body: Tomáš Havlík a Ondřej Krejčí 2, Michal Brožek a Lukáš Zeman 1, čtyřhra a 3x WO.
• 20. kolo, neděle 13. února:
TJ ČZ Strakonice Elektrostav – SportSpin TJ Slovan Lochovice 10:5.
Body: Tomáš Havlík 4,5, Ondřej Krejčí 2,5, Michal Brožek a Lukáš Zeman 1,5.


Diskuse k článku