Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Kambodža

    Úterý 25.2 19:00 - Hrad Strakonice - Rytířský sál

    Přednáška cestovatele Dalibora Kalčíka.

  • Třídní koncert ZUŠ

    Úterý 25.2 16:30 - ZUŠ, Vimperk

    Koncert nástrojů: trubka, zobcová flétna, EKN.

Zobrazit všechny události
 

Neznámý grázl odcizil dvě krosové motorky. Policie žádá o pomoc

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Po prozatím neznámém zloději krádeže dvou krosových motocyklů pátrají českobudějovičtí policisté.

Dosud neznámý pachatel, vnikl za použití násilí v době od 17 hodin v sobotu 8. dubna do 11.45 v neděli 9. dubna do zděných garáží v ulici Papírenská a Bachmačská v Českých Budějovicích. Tady odcizil dvě motorky.

Krosovou motorku tovární značky SUZUKI, typ RM – Z 250 K11, žluté barvy, rok výroby 2011. Motorka má červené polepy, s bílým startovním číslem 24 a jménem Petr Němec na černém poli a je opatřena ochrannými sportovními prvky.

Druhý motocykl je také tovární značky SUZUKI, typ RM – Z 450, žluté barvy, rok výroby 2013, žluté plasty, číselné tabulky 24 s bílým podkladem a černým číslem s nápisem Petr Němec a dalšími doplňky – viz foto.

Policisté z obvodního oddělení v ulici 28. října 1 žádají případné svědky níže popsané události nebo osoby, kterým by mohly být odcizené krosové motorky nabízeny k prodeji, aby je kontaktovali na telefonu 974 226 700, případně na lince tísňového volání 158.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace