Tři roky na radnici v Milevsku: ANO má výsledky
Co se podařilo?
Projekt na další parkovací místa v Komenského ulici – již v roce 2019 jsme prosadili zpracování projektové dokumentace na lokalitu u II. ZŠ a nyní konečně i faktickou realizaci projektu, který přinese 23 nových míst. Soutěží se zhotovitel stavby a projekt je zařazen do návrhu rozpočtu na rok 2022.
Výstavba infrastruktury Průmyslového parku a jeho obsazení zaměstnavateli – naše priorita roku 2021. Zařídili jsme získání dotace MPO ČR a podíleli se na naplnění dalších cílů: staví se infrastruktura a proběhl výběr prvních investorů, kteří jsou po schválení v zastupitelstvu připraveni zahájit výstavbu svých výrobních objektů a přinesou tak novou zaměstnanost.
Co se nepodařilo?
Rekonstrukce ulic Havlíčkova, Sokolovská, Gen. Svobody – navrhovali jsme zahájení rekonstrukce alespoň jedné z těchto tří ulic do konce volebního období, prioritou byla Havlíčkova ulice, kde existuje i studie, ale nepodařilo se nám přesvědčit ostatní partnery.
Co nás ještě čeká?
Téma nekonečného příběhu autobusového nádraží – komunikujeme se státem o přípravě dotačního projektu na nový terminál u vlakového nádraží, jehož součástí má být i přesun autobusového nádraží sem, dále výstavba zastávek v centru města a revitalizace prostoru stávajícího autobusového nádraží.
Příprava parcel pro nové rodinné domy – v souladu s novým územním plánem pro nás bude na rok 2022 prioritou příprava stavebních parcel pro výstavbu rodinných domů – od přípravy projektu, přes získání možných dotací až po realizaci.
Koaliční spolupráce na radnici probíhá dobře, stejně tak komunikace s úřadem města a OISM při přípravě investičních projektů.
JUDr. Martin Kupec, Ph.D., radní města pro majetek, investice a mezinárodní spolupráci (ANO 2011)
Více informací na: www.milevsko.anobudelip.cz Facebook Martin Kupec
-PI-

Diskuse k článku