Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Seniorský večer - Milevská čtyřka

    Čtvrtek 21.11 17:00 - Písek, KD

    Zahraje k poslechu a tanci kapela Milevská čtyřka se zpěvačkou.

  • Miroslav Donutil - Cestou necestou

    Čtvrtek 21.11 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Populární herec, bavič, vypravěč Miroslav Donutil Vás navštíví se svojí show Cestou necestou. Skvělé historky, nové příběhy a zážitky nám připomenou, co vše se může přihodit na cestách.

Zobrazit všechny události
 

V Budějovicích bude od února o 316 parkovacích míst více

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Nedaleko zimního stadionu a náměstí vzniká od ledna letošního roku parkovací budova, která by měla ulehčit řidičům s parkováním. Zanedlouho se dočká úplného dokončení, v únoru by mělo parkoviště být už v plném provozu.

Pro Budějčáky zde vznikne na 316 parkovacích míst. „Platí, že 236 míst je určeno pro veřejnost a 20 pro magistrát,“ uvedl Jaroslav David, jednatel společnosti, která je investorem. Stavba bude hotová do konce ledna, podle slov Davida je tento termín reálný. Ještě ale není jisté, kolik bude výstavba celkově stát. Předběžné odhady se ale pohybují okolo 230 až 240 milionů korun.

Parkovat budou obyvatelé za běžný tarif, přesná částka ale ještě není určena. Cena by měla být podobná té za parkování na Senovážném náměstí, kde to stojí 10 korun na hodinu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace