V Budějovicích se dnes půjde po devíti letech na extraligové play off. Zbývá posledních pár vstupenek
Lepší vzájemnou bilanci měl v základní části budějovický Motor – 2:3, 2:3, 6:1 a naposledy 7:1. Série začíná dnes 21. a pokračuje v úterý 22. března na jihu Čech, další dva zápasy se hrají v Pardubicích. Čtvrtfinále už se hraje na čtyři vítězné zápasy.
Co před sérií řekl trenér Jaroslav Modrý pro klubový web? „Pardubice jsou velmi kvalitní tým s vysokými ambicemi. V kádru mají několik šikovných kreativních hokejistů, kteří umí i sami velmi dobře zakončit. Celou sezonu hrály nahoře, ale ke konci sezony na ně přišla jakási krize, kvůli čemuž přišly o postup do čtvrtfinále. Nicméně v předkole si ho opět vybojovaly a dokázaly, že mezi nás patří. Nemyslím si, že by v sérii udělalo rozdíl, že Pardubice odehrály o tři zápasy více, ať už k lepšímu nebo horšímu. Víceméně oba dva týmy budou v den zápasu v dost podobném rozpoložení. Sérii očekávám velmi vyrovnanou, už jenom z důvodu, že v základní části získaly stejně bodů jako my.“

Diskuse k článku