V Radomyšli při masopustu úřadoval holič a také uklízečky
Zobrazit galerii
(37)
RADOMYŠL – Skupinka o necelých dvaceti účastnících v nejrůznějších maskách a převlecích vyrazila v sobotu 26. února dopoledne po Radomyšli. A to v rámci Masopustní obchůzky ode dveří ke dveřím, od stavení ke stavení. Nechyběli muzikanti, kteří u každého domu zahráli, za což se celému průvodu dostalo pohoštění. Leckoho si vzal do parády také holič, který vytvořil na hlavách svých „obětí“ nejrůznější kreace, „uklízečky“ pak místo pořádku udělaly víc nepořádku. A střílelo se také z děla.

Diskuse k článku