VIDEO: Radomyšl si vybojovala na strakonickém ledě mečbol
Zobrazit galerii
(28)
STRAKONICE – Více jak pět stovek fanoušků, emoce, dvanáct branek, ale překvapivě žádné drama. Takový byl úvodní zápas čtvrtfinálové série krajské ligy mezi čtvrtými Strakonicemi a pátou Radomyšlí. Utkání se pro domácí hokejisty nevyvíjelo vůbec dobře. Po trefách Hovory, Vlka, Krejsy a Slavíka prohrávali ve 34. minutě už 0:4 a až poté se dokázali prosadit, když se do střelecké listiny zapsali Dlouhý s Kopencem. Radomyšl znovu odskočila ve 43. minutě zásluhou Novotného a poté se Strakonice dostaly zpátky do hry díky slepeným gólům Švece a Dlouhého. Jenže čtyři minuty před koncem šly do tří a Radomyšl dvojnásobnou přesilovku využila a poté potrestala i nesportovní chování brankáře Myslivce, který řekl sudím od plic, co si o jejich verdiktech myslí. Strakonický Cibuzar pak akorát korigoval na konečných 5:7 (0:1, 2:3, 3:3). Odveta se hraje zítra, v neděli 20. února, od 18.15 hodin v Písku.

Diskuse k článku