Zloděj se pořádně zásobil na zimu. Zmizelo dřevo za padesát tisíc
MLADOVOŽICKO - Doposud neznámý zloděj se pěkně zásobil dřevem. V přesně nezjištěné době, od poloviny července do 15. srpna letošního roku, odcizil u obce Mostek u Ratibořských Hor, zhruba 20 kubíků volně uskladněného smrkového, modřínového a borového dřeva.
Majiteli dřeva vznikla škoda odhadem za nejméně 50 tisíc korun.
Po dosud neznámém pachateli, pátrají mladovožičtí policisté, kteří po zadokumentování zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže.

Diskuse k článku