Adventní program na náměstí TGM pokračuje i příští týden
Zobrazit galerii
(15)
TÁBOR – U adventních stánků na náměstí TGM v Táboře na děti v neděli 17. prosince čekaly jízdy vánočním vláčkem, k pohodové atmosféře přispěla i kapela Motovidlo a hudební skupina Divadla 100 opic. Zněly koledy, vonělo svařené víno a kouzelná přání rozdávali tři dlouhonozí andělé. Kulturní program bude pokračovat i v příštím týdnu, stánky budou otevřené až do soboty 23. prosince.
V pondělí 18. prosince ve 14.30 hodin zazpívá pěvecký sbor ZŠ a MŠ náměstí Mikuláše z Husi pod vedením Libuše Čulíkové. Úterý 19. prosince patří Vánocům s flašinetem. Zvuky z kouzelného hracího historického stroje s ruční klikou zazní od 14.30 hodin od nejznámějšího pouličního flašinetáře Jana Bondry. Ve středu 20. prosince je od 14.30 připraveno Vánoční zpívání pěveckého sboru ZŠ a MŠ Husova Tábor pod vedením Evy Štefanové. Flašinet znovu zazní od 14.30 do 17 hodin ve čtvrtek 21. prosince. V té době se děti také mohou opět projet vánočním parním speciálem s Jamesem Wattem.

Diskuse k článku