Agresivní opilec řádil v Prachaticích
PRACHATICE – K agresivnímu vandalovi vyjížděli v sobotu 28. června policisté do Poštovní ulice v Prachaticích. Muž tam nejprve úmyslně vysypal popelnici a pak se pustil do skleněné výlohy jednoho z obchodů. Kopal do ní a mlátil. Nenechal toho ani po příjezdu strážců zákona.
Policisté muže zpacifikovali a naměřili mu přes dvě a půl promile alkoholu v dechu. Skončil v policejní cele.
„Vzhledem k tomu, že se muž, který vzbudil veřejné pohoršení a znečistil veřejné prostranství, dopustil přestupku proti veřejnému pořádku, bude se muset ze svého jednání zodpovídat u přestupkové komise ve správním řízení,“ informovala tisková policejní mluvčí Martina Joklová.

Diskuse k článku