Agresivní opilec řádil v Prachaticích - Jižní Čechy Teď!
30. 6. 2014 10:26

Agresivní opilec řádil v Prachaticích

PRACHATICE – K agresivnímu vandalovi vyjížděli v sobotu 28. června policisté do Poštovní ulice v Prachaticích. Muž tam nejprve úmyslně vysypal popelnici a pak se pustil do skleněné výlohy jednoho z obchodů. Kopal do ní a mlátil. Nenechal toho ani po příjezdu strážců zákona.




 

Policisté muže zpacifikovali a naměřili mu přes dvě a půl promile alkoholu v dechu. Skončil v policejní cele.

Vzhledem k tomu, že se muž, který vzbudil veřejné pohoršení a znečistil veřejné prostranství, dopustil přestupku proti veřejnému pořádku, bude se muset ze svého jednání zodpovídat u přestupkové komise ve správním řízení,“ informovala tisková policejní mluvčí Martina Joklová.

Diskuse k článku

Pro přidávání komentářů je nutné se přihlásit / registrovat.