Mezi Bělčicemi a Blatnou hořel motor vlaku
Zobrazit galerii
(2)
STRAKONICKO – „Profesionální i dobrovolní hasiči z Blatné byli dnes povoláni k nahlášenému kouři z motoru osobního vlaku na trati mezi Bělčicemi a Blatnou. U nápravy vlaku hasiči uhasili plameny a pomohli s evakuací cestujících,“ informuje mluvčí jihočeského Hasičského záchranného sboru Monika Kocinová.
Cestujících bylo ve vlaku šest, nikdo nebyl zraněn. Místo si převzali hasiči plzeňského pracoviště Správy železnic.

Diskuse k článku